Printul Harry nu este chiar membrul tau tipic al familiei regale britanice. Sigur, s-a asezat inca de la nebunii de douazeci de ani: s-a casatorit cu Meghan Markle si, desi acum si-a renuntat la noria, nu putem uita unele dintre momentele sale mai rebele.

1. Cand s-a dezbracat in Las Vegas

Bietul print Harry a crezut in mod eronat „ce se intampla in Vegas ramane in Vegas”, ceea ce este in general adevarat, daca nu esti un regal gol. Printul a aflat asta pe calea grea dupa ce a jucat un joc de biliard. Bineinteles, a fost fotografiat si chiar mai natural fotografiile au ajuns la TMZ. Potrivit unui petrecaret, „era o masa de biliard si canta la chitara cu bete de biliard. El striga: „Ia-mi cineva o manusa! O sa-l imit pe Michael Jackson.

2. Cand s-a sarutat cu iubita lui pe capota unei masini

Nicio problema, doar Harry si cateva prietene neidentificate se relaxau intr-un vechi VW in 2001, angajandu-se intr-o sesiune obisnuita de make-out. Sincer, habar n-avem ce s-a intamplat aici, dar totul este uimitor si putem sa discutam despre privirea laterala pe care o da fata aia din fundal.

3. Cand mergea cu motocicleta

Unul dintre cele mai rebele momente ale Printului Harry: bucurati-va de aceasta fotografie cu Harry la un eveniment cu motociclete in Africa de Sud, in jurul anului 2008, aratand ca un fel de membru tulburator al Hells Angels, mai degraba decat, stiti, printul regal extrem de atragator.

4. Cand a mers la dezintoxicare doar pentru o zi

Povestea spune ca printul Charles l-a rugat pe Harry sa viziteze Centrul de Reabilitare Featherstone Lodge din Peckham pentru doar O ZI pentru a face fata faptului ca devenea putin (prea) nervos. Palatul St James nu a fost tocmai deschis in aceasta privinta, spunand doar: „Aceasta este o problema serioasa care a fost solutionata in cadrul familiei, iar acum este in trecut si inchisa”.

5. Cand a mers pe alta bicicleta

Putem vorbi despre cat de bine arata Harry acoperit de un strat de murdarie? Aceasta bijuterie de fotografie este de pe vremea printului in Afganistan, in 2008, si probabil ca suntem cu totii de acord ca Dirty Prince Harry = Cel mai bun print Harry.

6. Cand a spus glume „nepoliticoase” si a baut sampanie dintr-un picior protetic

Sincer, nu exista cuvinte. Bine, sunt cateva cuvinte: Potrivit actorului Dominic West, Printul Harry a fost un aventurier in timpul unei calatorii la Polul Sud, unde a spus „glume foarte nepoliticoase” si a baut sampanie din piciorul protetic al unui veteran din Afganistan in 2009.

7. Cand a incercat sa se bata cu un fotograf

In 2004, Harry a decis ca este o idee buna sa intre intr-o „bataie” cu un grup de fotografi care ii faceau poze in afara unui club de noapte si toti au ajuns raniti.

„Printul Harry a fost lovit in fata de o camera in timp ce fotografi se inghesuiau in jurul lui cand se urca intr-o masina”, a declarat un purtator de cuvant. „Intorcand camera, se intelege ca un fotograf si-a taiat buza”.

8. Cand a incalcat protocolul regal si si-a sarutat iubita in public

Harry a fost vazut sarutandu-si iubita de atunci, Chelsy Davy, in timpul unui concert din 2007, lucru care este interzis unui regal. Cuplul s-a intalnit intre 2005 si 2010. S-au intalnit si in timpul unui meci de cricket in 2008. In mod clar, nu le-au deranjat regulile regale stricte.

9. Cand a dansat in Croatia pe ritmul lui Michael Jackson

Nimanui nu i-a placut sa danseze cu Michael Jackson mai mult decat acest barbat, iar acest videoclip este o reamintire grozava ca membrii regali sunt doar oameni obisnuiti.

10. Harry isi scoate tricoul la un meci de polo

In 2010, probabil constient ca era pe cale sa sparga internetul, Printul Harry a facut asta in timpul unui meci de polo. De ce si-a asumat aceasta pozitie speciala pentru a-si scoate camasa? Nu vom sti niciodata.

11. Cand a organizat o petrecere salbatica a burlacilor pentru Printul William

Printul Harry a organizat o petrecere super-secreta a burlacilor pentru fratele sau, care a costat 2.500 de lire sterline si a fost planificata de proprietarul unui club de noapte. O sursa de la Palatul St. James a fost tare cu privire la detalii, spunand doar:

„Pot confirma ca petrecerea de burlaci a Printului William a avut loc in acest weekend. A fost un eveniment complet privat si nu avem intentia de a face alte comentarii.”

12. Cand sa intalnit cu P Diddy si Kanye West

Este important sa ne amintim ca P Diddy detine literalmente Bad Boy Records, asa ca acestea sunt toate informatiile de care aveti nevoie pentru a sti daca Harry este sau nu un baiat rau. (De asemenea, aceasta fotografie a trio-ului din 2007 este complet iconica).

13. Jucand fotbal fara camasa

Aceasta este doar o poza cu Printul Harry jucand fotbal fara camasa si cu un pachet de sase, nici macar nu va faceti griji pentru asta, doar bucurati-va de ea. Este clar ca a fost facuta cam in aceeasi perioada cu fotografia bicicletei, in 2008, un moment pretios din istoria personala a Printului Harry.

14. Cand a tinut-o de mana pe Meghan la un eveniment regal

In 2018, Printul Harry nu a dat semne ca ar inceta incalcarea protocolului. In ciuda regulii nerostite a familiei regale de a nu arata afectiune in timpul evenimentelor publice (observati cum William si Kate nu se tin niciodata de mana?), Harry a tinut mana lui Meghan in timpul primei lor aparitii oficiale impreuna.

15. Cand Harry si sotia sa Meghan au renuntat la titlurile lor nobiliare

Harry si Meghan si-au renuntat la titlul de Alteta Regala si au incetat sa mai primeasca fonduri publice in urma deciziei lor de a renunta la statutul lor de membri activi ai Familiei Regale, a anuntat Palatul Buckingham pe 18 ianuarie 2020.